Návody

Mnohokrát se vám určitě při hraní na pc přihodila nějaká kuriózní sitauce, která by si zaloužila zvěčnit na video. Jenže, jak na to? Vytahovat videokameru a složitě s ní manévrovat před monitorem se zdá velice nepraktické, a tak exituje jistý program Fraps, který místo videokamery plně zaskočí, a vy tak pouze zmáčknete klávesu, a nahráváte do aleluja. Navíc tenhle šikovný soft umí i pořídit screen, tudíž můžete vyfotografovat například Ronaldovu grimasu při vstřelení gólu ve Fifě. Výborně, teď si jen pojďme ukázat, jak na to...;)
V prvé řadě budeme potřebovat Fraps odkaz ke stažení je nakonci článku. Pokud se rozhodnete nestahovat ho z mnou přiloženého odkazu, může hrozit, že stáhnete jen shareware verzi, ve které můžete nahrávat jen 30 sekund. Ve výše odkazované verzi však můžete nahrávat jak dlouho se vám zachce.
1. Až program nainstalujete a spustíte, přepněte se hned na kartu movies. Teď můžete nastavit, jakým tlačítkem spustíte nahrávání (na screenu F), kam se nahrané video uloží a další nezbytnosti, které jsem ani nekoružkoval, např. zda bude nahráván i zvuk (to ještě zakroužkované je...:)). Pak program jen stáhněte na lištu, a spusťte
Fraps
smahu horoskopy
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one